Посадовців квартирно-експлуатаційних управлінь та відділів підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, призначених на оборону. Загальна сума збитків для держави складає 123,8 млн гривень. Офіс Генерального прокурора повідомив, що посадовцям дали підозру у розтраті грошей з бюджету, призначених на оборону.
Слідство виявило, що в Миколаєві начальник квартирно-експлуатаційного управління уклав угоду з компанією щодо закупівлі деревини за завищеними цінами. Цю схему він реалізував разом із начальником паливної групи та уповноваженою особою Миколаївського управління. Ці дії завдали державі збитків на суму практично 2,3 млн гривень.
Також в Одеській області посадові особи квартирно-експлуатаційних управлінь спільно з підприємцем розтратили бюджетні кошти на закупівлю деревини за завищеними цінами, завдавши державі збитків на суму 4,1 млн гривень.
У Кропивницькому начальник квартирно-експлуатаційного відділу уклав угоду з компанією щодо закупівлі ліжок за завищеною ціною, що призвело до збитків держави на суму 352 тисячі гривень.
У Вінниці посадові особи квартирно-експлуатаційних управлінь перевитратили 508 тисяч гривень бюджетних коштів під час ремонту їдальні госпіталю.
На Запоріжжі виявлено злочинну схему з участю посадовців квартирно-експлуатаційних управлінь, які уклали угоди щодо закупівлі деревини за завищеними цінами. Державі завдано майже 15,5 млн гривень збитків.
На Луганщині керівництво квартирно-експлуатаційного управління через підприємства, які контролювалися ними, закуповували дрова за завищеними цінами без проведення відкритих торгів, заволодівши понад 101 млн гривень.
Загалом, сума завданих збитків державі становить 123,8 млн гривень. Усі учасники схеми обвинувачуються у привласненні, розтраті чужого майна, службовій недбалості та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.
Раніше Державне бюро розслідувань повідомило про підозру двом посадовцям Державної служби з надзвичайних ситуацій, які закупили планшети на понад 50 млн гривень за завищеними цінами.